No 12. līdz 17. oktobrim notiks bardu un folkmūzikas festivāls “Bardu rudens 2019”

8. Oktobris, 2019

Oktobrī notiks XVI starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls “Bardu rudens”, kas Rīgā pulcēs dziesminiekus no Latvijas, Francijas, Igaunijas, Lietuvas un ASV.


Festivālu ieskandinās koncerts “Jauno bardu saiets”, kas notiks 12. oktobrī plkst. 16.00 koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga”. Tajā aicināti uzstāties jaunie, plašākai publikai varbūt vēl nezināmie dziesminieki. Koncertu vadīs dziesminieks Lauris Valters, kurš izpildīs arī savas dziesmas. Šogad uz skatuves kāps Aigars Kručs, Kintija Alpe, apvienība “Križevic Band-a”, Andris Strods, Vita Dambe un Guna Grote-Majore.

Koncerta izskaņā apmeklētāju balsojums noteiks vienu jauno dziesminieku, kurš tiks aicināts uzstāties arī “Bardu rudens 2019” noslēguma koncertā. Ieeja “Jauno bardu saietā” ir bez maksas.

Savukārt noslēguma koncerts notiks 17. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Ave Sol”, kur uzstāsies ārvalstu viesi kopā ar pazīstamiem latviešu dziesminiekiem.

Biļetes uz noslēguma koncertu tirdzniecībā “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī koncerta norises vietā pirms pasākuma. Biļešu cena 7,00 EUR.

Starptautisko bardu un folkmūzikas festivālu “Bardu rudens” organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas kultūras un atpūtas centrs “Imanta” un tas notiek sadarbībā ar Starptautisko dziesmotās poēzijas festivālu “Tai – aš”, kuru rīko Lietuvas kultūras centrs “Vilņas skolotāju nams”. Festivālu atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.