No 16. jūlija līdz 18. jūlijam īslaicīgas izmaiņas 24., 29., 58. autobusa maršrutā

12. Jūlijs, 2019

„Rīgas satiksme” informē, ka, dzelzceļa pārbrauktuves remontu Atlantijas ielā dēļ, lai nodrošinātu pasažieru pārvadāšanu uz un no Mangaļsalas/Vecāķiem, no 16. jūlija līdz 18. jūlijam tiks veiktas izmaiņas 24., 29. un 58. autobusa maršrutā.


Foto: publicitātes

24., 29. un 58. maršruta autobusi no galapunkta „Abrenes iela”, „Mežciems”, „Purvciems” kursēs pa maršrutu līdz Vecmīlgrāvja dispečeru punktam, kur veiks apgriešanos un brauks atpakaļ pa maršrutu. Lai turpinātu ceļu līdz Mangaļsalai un Vecāķiem, pasažieriem jāšķērso dzelzceļa pārbrauktuve, kur tiks nodrošināta pārsēšanās 24. un 58. autobusa maršruta otrajā daļā.

24. un 58. maršruta autobusi no galapunkta Mangaļsalas un Vecāķiem kursēs pa maršrutu līdz pagaidu pieturvietai pie Laivinieku ielas, kur paredzēta pasažieru izkāpšana. Lai turpinātu ceļu līdz pilsētas centram, Mežciemu un Purvciemu, pasažieriem jāšķērso dzelzceļa pārbrauktuve un jādodas uz pieturvietu „D/P "Vecmīlgrāvis"”, kur tiks nodrošināta pārsēšanās 24., 29. un 58. autobusa maršruta pirmajā daļā.

Paredzētais pārsēšanās laiks starp autobusiem kustības sarakstā ir aptuveni 5 minūtes.