Noslēgusies skriešanas seriāla Izskrien Rīgu 5. sezona

9. Septembris, 2019

Pagājušajā nedēļā, ceturdien, pozitīvā, sportiskā un jautrā gaisotnē, pulcējot vairāk kā 500 dalībnieku, noslēdzās Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta atbalstītā skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” piektā sezona.


Jau 5. sezonu var pārliecināties par to, ka rīdzinieki un pilsētas viesi ir aktīvi cilvēki un labprāt ceturtdienas vakarus, gada siltajā sezonā, pavada nododoties aktīvām izklaidēm.

Skaitot 8 sezonas posmus, var teikt, ka uz starta stājušies vairāk kā 1500 bērni, savukārt, pieaugušo konkurencē un sezonas kopvērtējumā skriešanas pasākumu apmeklējuši vairāk kā 4500 dalībnieki.

Šī iecienītā seriāla sezona sākās maija beigās Arkādijas parkā, tad jūnijā turpinājās Biķernieku mežā un Viesturdārzā, jūlijā tika iepazīts Maskavas dārzs un Mežparks, savukārt, augusta sākumā dalībnieki viesojās Māras dārzā, Lucavsalā un sezonu noslēdzu Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā.

Sacensību seriālu iedzīvotājiem piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Paldies par atbalstu mūsu draugiem un sadarbības partneriem – Isostar, Laima, Magnesia, Hanzas Maiznīca, The Body Shop un Vitamax.