Notiks ikgadējās sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR!”

11. Jūlijs, 2019

Svētdien, 14. jūlijā, no plkst. 9.00 Rīgas 31. vidusskolas stadionā uz ceturtajām Vecmīlgrāvja sporta spēlēm “Vecmīlgrāvis VAR!” tiek aicināti visi aktīvā dzīvesveida piekritēji.


Kā jau ierasts šajās sporta spēlēs iespēja savus spēkus apliecināt būs gan komandu sporta spēļu, gan individuālo disciplīnu cienītājiem. Veicinot ģimeņu, draugu saliedētību, ir iespēja savas prasmes apliecināt un pilnveidot tādās sporta spēlēs kā strītbols, mini futbols, volejbols, kā arī ģimeņu stafetē, šūpolēs un kaķenē. Savukārt tie, kuri savu varējumu grib apliecināt individuāli, var piedalīties tāllēkšanā, spēka trīscīņā, basketbola un frisbija soda metienu konkursos, futbolgolfā un gorodki. Sacensības jaukā gaisotnē notiks līdz vēlai pēcpusdienai, kad svinīgā apbalvošanā godalgas saņems visu sporta veidu pirmo trīs vietu ieguvēji.

Dodoties uz Vecmīlgrāvja sporta spēlēm, droši ņemiet līdzi arī pašus mazākos ģimenes locekļus, jo sporta dienas organizatori – Vecmīlgrāvju attīstības biedrība, sadarbojoties ar Rīgas brīvostas pārvaldi – būs parūpējušies arī par mazajiem sportistiem, kuru vecums vēl neļauj startēt kopā ar pārējiem ģimenes locekļiem. Būs jau ierastās un iecīnītās piepūšamās atrakcijas, gan citas jautras un interesantas nodarbes, kā arī iespēja mazuli uzticēt profesionāla pieskatītāja aprūpē, lai vecāki pilnībā varētu nodoties sportiskajām aktivitātēm.

Komandu sporta veidos piereģistrēties sacensībām iespējams līdz 13. jūlijam, nosūtot pieteikumu, kurā tiek norādīti dalībnieku vārdi,  uzvārdi un komandas nosaukums, uz e-pastu: vecmilgravisvar@gmail.com. Sacensību dienā iespējams reģistrēties no plkst.9 līdz plkst. 9.45, savukārt individuālajās disciplīnās reģistrācija notiks sacensību norises dienā pirms starta.

Papildinformāciju par disciplīnām, kā arī iepazīties ar sporta spēļu nolikumu iespējams Vecmīgrāvja attīstības biedrības facebook mājas lapā.

Foto: publicitātes