Notiks IV Daugavas kauss peldēšanā atklātā ūdenī

14. Augusts, 2018

Latvijas Peldēšanas federācija (LPF) sadarbībā ar Rīgas domi Rīgas pilsētas svētku ietvaros š.g. 18. augustā aicina ikvienu peldēšanas cienītāju un aktīva dzīves veida entuziastu piedalīties sacensībās peldēšanā atklātā ūdenī “Daugavas Kauss”.


Sacensības 18. augustā sāksies jau plkst. 12:00, kad uz startu tiks aicināti īsākās, 200m, distances dalībnieki. Savukārt sacensību programmas turpinājumā dalībniekiem būs iespēja mēroties spēkiem par uzvaru dažādās vecuma grupās gan 700m peldējumā, gan krietni sarežģītākajā 3000m distancē.

Arī šogad ir padomāts par dalībniekiem, kuri garāko, 3000m distanci, vēlas veikt ar papildlīdzekļiem – sacensību programmā ir iekļauts arī peldējums ar nosaukumu “viss atļauts”, kura ietvaros dalībniekiem būs iespēja startēt 3000m distancē izmantojot jebkāda veida peldēšanas palīglīdzekļus – pleznas, dēlīšus, lāpstiņas, hidrotērpus.

Pieteikumi ir uzskatāmi par pieņemtiem, nosūtītājam saņemot apstiprinājuma e-pastu (atbildi).

Dalība sacensībās ir bezmaksas, piesakoties līdz š.g. 15. augusta plkst. 24:00.

Pieteikumiem, kas saņemti no 2018. gada 16. augusta līdz 2018. gada 18. augusta plkst. 11:40, tiek piemērota dalības maksa 10 EUR apmērā, ko iekasē LPF sacensību rīkošanas administratīvo un balvu fonda izdevumu segšanai.

Skatītāji sacensības varēs vērot no Lucavsalas atpūtas parka piekrastes zonas uz Mazās Daugavas pusi.