Notiks Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu salidojumi

4. Jūnijs, 2019

Jūnijā un augustā notiks Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu salidojumi. Lai nodrošinātu saturīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, izmitināšanu, nakšņošanu un ēdināšanu, ir jāzina precīzs dalībnieku skaits, tāpēc audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu iepriekšēja pieteikšanās uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta.


Salidojumi notiks:

  • 29. un 30. jūnijā, Līgatnes novadā, atpūtas kompleksā “Ratnieki”;
  • 17. un 18.augustā, Engures novadā, Ķesterciemā, atpūtas bāzē “Albatross”.

Dalībai salidojumos ģimenes var pieteikties līdz 10.augustam darba dienās no 9.00-17.00 (pēc iespējas ātrāk, taču ne vēlāk, kā nedēļu pirms pasākuma).

Piesakoties janorāda dalībnieku vārdus, uzvārdus, bērnu vecumu un ģimenes statusu, ja nepieciešams, ēdināšanas īpatnības (alerģijas u.c.).

Prioritāri nakšņošanu telpās tiks nodrošināta ģimenēm ar bērniem līdz 3 gadu vecumam un bērniem ar veselības problēmām. Iespēju robežās arī pārējiem tiks nodrošinātas nakšņošanas telpās (līdzi ņemot savu gultasveļu un matračus), kā arī, protams, varēs nakšņot līdzpaņemtās teltīs.

Dalība un pasākumu programma ir bez maksas.

Pieteikties var zvanot vai sūtot e-pastu:

Salidojumus nodrošina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra”.