Notiks Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanās sportā

2. Maijs, 2019

18.maijā Vangažos notiks Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanās sportā — Rīgas čempionāts individuālajās distancēs, kas būs Latvijas kausa 6.posms orientēšanās sportā. Gatavošanās rit pilnā sparā, kartes ir tuvu gatavībai, distanču virzieni top skaidri un arī visi pārējie ne mazāk atbildīgie darbi notiek.


Individuālās distances šogad plāno Dāvis Dišlers, kas pēc vairākām sezonām ar augstākajiem sportiskajiem mērķiem prātā, šogad atradis laiku un iespēju savu sacensību pieredzi transformēt distancēs, kas piedāvās svaigu skatījumu uz orientēšanos sacensību dalībniekiem. Visās grupās, izņemot elites grupu, tiek plānota garā distance, savukārt elites sportistiem, lai neizsmeltu spēkus nedēļu pirms Baltijas čempionāta, būs iespēja sacensties vidējā distancē.

Foto: publicitātes

Sacensības notiks vairākus gadus neizmantotā apvidū – Vangažos, kur dalībniekus sagaidīs skrajš un labi skrienams priežu mežs ar lielām reljefa formām, bet orientēšanos sarežģīs dažādu pakāpju skrienamības un redzamības izcirtumi. Jau tagad balticmaps.eu kartē apvidum pāri stiepjas iecerētā Rail Baltic dzelzceļa līnija, kas tuvāko gadu laikā izmainīs šo mežu uz visiem laikiem.

Foto: publicitātes

Sacensību nolikums - šeit

Pieteikšanās līdz 13.maija plkst.23.59 LOF tiešsaistes sistēmā

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes