NVO namā atsākas apmācību process

6. Septembris, 2019

Pēc vasaras “brīvlaika” mēnešiem NVO nams atsāk bezmaksas semināru organizēšanu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Ik trešdienu NVO pārstāvji – biedri, brīvprātīgie un darbinieki aicināti pilnveidot savas zināšanas informatīvajos un praktiskajos semināros.


Nodarbību cikls tiks aizsākts trešdien, 11. septembrī, plkst. 14.00, NVO namā (Ieriķu ielā 43A), kur notiks divi informatīvā rakstura semināri.

No plkst. 14.00 līdz 15.00 notiks informatīvs seminārs “Eiropas programma „Radošā Eiropa” (2014-2020)”.

Seminārā Kultūras ministrijas pārstāve Liene Upeniece informēs par nevalstisko organizāciju iespējām saņemt finansējumu saviem projektiem Eiropas Savienības programmā „Radošā Eiropa”.

Programmā:

  • atbalsts sadarbības projektiem;
  • atbalsts daiļliteratūras tulkošanai;
  • iniciatīva "Music Moves Europe";
  • iniciatīva "Perr-learning scheme on cultural heritage for cities and region".

Pieteikties semināram aicinām šeit.

No plkst. 15.00 līdz 16.00 notiks informatīvs seminārs “Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Kultūra””.

Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā kultūras padomniece Ginta Tropa informēs par programmu “Kultūra”, kas atbalsta mākslinieku rezidences, ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības tīklu izveidi kultūras jomā, kā arī profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku mobilitāti visās mākslas nozarēs. Programmas mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei.

Pieteikties semināram aicinām šeit.