NVO pārstāvjus aicina uz semināru par komandas veidošanu

10. Maijs, 2019

Trešdien, 15. maijā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Komandas veidošanas ABC - principi, aktivitātes, dinamika”.


Seminārā dalībnieki tiks iepazīstināti ar komandas veidošanas principiem, ko ievērojušas daudzas veiksmīgas, pasaulē zināmas organizācijas. Kā šos principus ieviest mūsu organizāciju komandās un kas ir ieviešanas lielākie šķēršļi?

Ar teorētisko materiālu palīdzību un praktiskiem iedvesmas stāstiem lektors plašāk ieskicēs komandas veidošanās dinamikas posmus, vadītāja lomu, spēļu un aktivitāšu pielietojumu komandas veidošanā, kā arī citus jautājumus.

Nodarbību vadīs Kristaps Kravalis, personīgās produktivitātes un “high performance” treneris, Teoloģijas maģistrs (LU), uzņēmuma “HiPotential.lv” veidotājs, fonda “Viegli” apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017 un 2018” nominants.

Programma šeit

Pieteikties semināram aicinām šeit

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.