Piedalies STARO RĪGA skrējienā 16. novembrī!

29. Oktobris, 2018

Jau ceturto gadu valsts svētku nedēļā norisināsies gada spožākais sporta notikums - STARO RĪGA SKRĒJIENS. Tas būs emocijām bagāts, patriotisks naksnīgais piedzīvojums un, iespējams, vislabākais veids, kā baudīt galvaspilsētu simtgades kulminācijā !


ĪPAŠA UN KOŠA PASĀKUMA PROGRAMMA

Staro Rīga skrējiena centrs atradīsies laukumā pie Kongresu nama, kur 16. novembrī no plkst. 17:30 būs iespējams saņemt starta numurus, reģistrēties tiem, kas vēl nebūs to paspējuši izdarīt iepriekš, kā arī darboties radošajās darbnīcās, baudīt kultūras programmu, siltus ēdienus un dzērienus.

Vakara pirmais starts plkst. 19:30 komandu foto orientēšanās sacensībām, īsi pēc tam, plkst. 20:00 pusotru kilometru garajā trasē dosies Ģimeņu skrējiena dalībnieki, bet noslēdzošais starta šāviens paredzēts plkst. 20:30 piecu kilometru skriešanas, iešanas un nūjošanas distanču dalībniekiem. Savukārt stundu vēlāk, pulksten 21:30  krāšņākie un unikālāk tērptie dalībnieki tiks apbalvoti vairākās nominācijās. Taču ikviens, kurš būs pieveicis 1,5km vai 5 km distanci - finišā saņems īpašu skrējiena piemiņas medaļu.

DISTANCES - neaizmirstams piedzīvojums ikvienam

Tāpat kā iepriekš, rīdzinieku un pilsētas viesu dažādajai gaumei tiek piedāvātas 3 atšķirīgas distances, kuras baudīt nesteidzoties - ikviena no tām būs veicama bez laika kontroles. Trases maršutā, kurš tiks atklāts nedaudz vēlāk, paredzēti vairāki uzmundrinājuma punkti. Tajos varēs piestāt un izklaidēties latviskas, spožas un pozitīvi uzlādējošas kultūras programmas ietvaros. Lai arī skrējiena pamatdistance ir 5 km, organizatori iedrošina - ja tas šķiet par daudz, varēs veikt arī pusi no tās.

NOMINĀCIJAS košākajiem

Līdz šim aizsāktā Staro Rīga skrējiena tradīcija apbalvot nevis ātrākos, bet gan krāšņāk tērptos dalībniekus, tiks ievērota arī 2018. gada pasākumā. Nominācijas līdz 5. novembrim tiks izziņotas oficiālajā mājas lapā http://starorigaskrejiens.lv un skrējiena lapā sociālajā vietnē Facebook.  Dalībnieki tiek aicināti būt radoši un spoži - laikā, kad galvaspilsēta rotājas festivāla Staro Rīga gaismās ir visīstākais un piemērotākais laiks, kad arī pašam uzspīdēt un iemirdzēties.

Foto: publicitātes

REĢISTRĀCIJA

 Sacensībās var piedalīties ikviens, bez vecuma ierobežojuma, taču jāņem vērā, ka bēni līdz 10 gadu vecumam drīkst startēt TIKAi vecāku vai aizbildņu pavadībā. Staro Rīga skrējienam iespējams reģistrēties:  elektroniski mājas lapā www.starorigaskrejiens.lv līdz 15.novembra plkst.17.00, Sportland veikalos visā Latvijā - līdz 15.novembra  plkst. 17.00, bet sacensību dienā 16. novembrī - reģistrācijas teltī. Pieteikšanās un numuru izsniegšana tiks slēgta 30 minūtes pirms starta.

Starta numuru un pārējos sacensību dokumentus dalībnieks varēs saņemt 16. novembrī no plkst. 17.30, Kronvalda parkā, Rīgā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Reģistrējoties Staro Rīga skrējiena sacensību vietā, dalībnieks starta numuru un pārējos sacensību dokumentus saņems uzreiz. Jāatzīmē, ka līdz šī mēneša beigām - 31. oktobrim ir visizdevīgākā reģistrācijas maksa.

Nolikums, aktuālā informācija un reģistrācija : www.starorigaskrejiens.lv