Programma “Atrodi savu sporta veidu” Rīgā uzsāk trešo sezonu

11. Septembris, 2019

Jaunajā mācību gadā savu trešo sezonu uzsāk sporta programma bērniem “Atrodi savu sporta veidu”. Rīgā programma darbojas divās vietās – Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, un Transporta un sakaru institūta (TSI) sporta centrā, Lomonosova ielā 1.


Programmas ietvaros septiņus līdz 12 gadus veci bērni, viena mācību gada laikā, izmēģina un nodarbojas vairāk, kā ar 10 sporta veidiem, lai atrastu sev piemērotāko.

Tāpat bērniem ir iespēja satikt profesionālus un atpazīstamus sportistus. Programmas “Atrodi savu sporta veidu” vēstnesis ir bijušais Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts.

Bērni Rīgā var izmēģināt tādus sporta veidus kā beisbolu, hokeju, handbolu, klinšu kāpšanu, badmintonu, basketbolu, cīņas sportu, futbolu, galda tenisu, volejbolu, florbolu, vieglatlētiku, u.c.

Programmas noslēgumā dalībnieku vecāki saņem treneru ieteikumus par piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē attīstīt.

“Atrodi savu sporta veidu” ir unikāla programma, jo bērni nodarbībās apgūst dažādus sporta veidus, katra nodarbība notiek citā sporta veidā. Dalībniekiem tiek nodrošināts viss nepieciešamais inventārs. Nodarbības vada profesionāli treneri, kas bērniem palīdz rast interesi par sportu kopumā.

“Šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur bērniem ir iespēja izmēģināt sporta veidus, ar kuriem nav saskarsmes ikdienā. Ar šo programmu varam panākt, ka bērni un viņu vecāki spēj iedziļināties bērna stiprajās pusēs, jo kopā ar treneriem to ir vieglāk ieraudzīt un attīstīt. Ir svarīgi ieklausīties arī savos bērnos, lai noturētu viņos šo degsmi. Kopā mēs varam palīdzēt bērniem rast īsto ceļu un starp iespējām neapmaldīties,” atzīst programmas vēstnesis, hokejists Jānis Sprukts.

Vecāki aicināti pieteikt bērnus nodarbībām mājaslapā www.bernurepublika.lv, aizpildot pieteikuma anketu. Vietu skaits ierobežots.