Rīdzinieki jautā: kā un ar ko saskaņot dzīvokļa remontdarbus?

21. Maijs, 2019

Siltie gada mēneši ir lielisks laiks, lai veiktu remontdarbus, ko daudzi pilsētas iedzīvotāji arī izmanto. Kā rīkoties, ja esat ieplānojuši mājas remontu un nevēlaties kļūt par likumpārkāpēju, pastāsta pašvaldības uzņēmuma "Rīgas namu pārvaldnieks" speciālisti.


Ja veicat kosmētisko remontu vai logu nomaiņu, tad remontdarbu veikšanai atļauja nav nepieciešama. Ja ir ieplānots kas nopietnāks, kas skar dzīvokļa vai mājas pārplānošanu, ir vēlme nomainīt radiatorus, veikt fasādes vai balkona nostiprināšanas darbus, iestiklot lodžiju, tad šo darbu veikšanai nepieciešama atļauja.

Ja nepieciešams saskaņot projektu tikai ar nama apsaimniekotāja būvinženieri (piemēram, jāuzstāda konteiners pie mājas vai jānomaina stāvvadi vai radiatori), piesakieties pie "Rīgas namu pārvaldnieka" speciālista Jūsu nama iecirknī:

  • Dodieties uz apmekle.rnparvaldnieks.lv un izvēlieties Jūsu iecirkni;
  • Izvēlieties pakalpojumu;
  • Izvēlieties pieejamo dienu un laiku;
  • Aizpildiet kontaktinformāciju un norādiet sarunas tēmu un objekta adresi, par ko vēlaties runāt - uzrakstiet detalizētu informāciju, par ko vēlaties izrunāt ar Jūsu izvēlēto speciālistu. Jo sīkāk aprakstīsiet informāciju, jo produktīvāka būs tikšanās ar speciālistu;
  • Nospiediet pogu "E-PIERAKSTS".

Pēc pieraksta saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, kas nozīmēs, ka laiks un diena ir veiksmīgi rezervēti.
Gadījumā, ja Jūsu plāni mainās un rezervētajā laikā nevarēsiet ierasties pie izvēlētā speciālista, lūdzam savlaicīgi, vismaz 24 stundas iepriekš, atcelt vizīti. To var izdarīt, atverot Jums iepriekš nosūtīto apstiprinājuma e-pasta vēstuli un nospiežot pogu "atcelt".

Jāņem vērā, ka ir darbi, kas jāsaskaņo ne tikai ar nama apsaimniekotāju un kuriem ir nepieciešama arī arhitekta iesaistīšana un saskaņošana ar Rīgas pilsētas Būvvaldi.

Šeit jūs atradīsiet sīkāku informāciju par visu veidu remontdarbiem un nepieciešamajiem saskaņojumiem.