Rīdzinieks piedalījies šovā "X Faktors" Ukrainā: tas bija neaizmirstami (video)

18. Septembris, 2017

Deniss Meļņiks ir juveliersalona  līdzīpašnieks. Viņa kaislība ir mūzika, kas viņu arī aizveda uz slavenā televīzijas šova “X-Faktors” ukraiņu versiju. Par savu dalību šovā Deniss pastāstīja intervijā ar portālu riga.lv.


Ar mūziku Deniss aizraujas no agras bērnības. “Mamma mani piespieda iet uz mūzikas skolu. Variantu, kā no tā izvairīties, man nebija – mammai ir spīdoša muzikālā izglītība, tāpēc mans liktenis jau bija izlemts – bija jāspēlē klavieres sakostiem zobiem un ar lielām mokām, man tas galīgi nepatika,” stāsta Deniss. Mīlestība pie viņa atnāca izlaidumā, kad viņš uz ģitāras izpildīja slaveno Gary Moore kompozīciju “The Loner”. “Spēlēju un zināju, ka mammai ir prieks – jo manā muzikālajā apmācībā ir aizgājis tik daudz laika un spēka… Protams, viņa gribēja, lai es kļūtu par pianistu, bet viņai patika arī pats fakts, ka es draudzējos ar vismaz kādu mūzikas instrumentu,” par savu muzikālo pieredzi stāsta Deniss.

No ģitāras (tāpat kā ar citiem instrumentiem) Deniss pēc skolas izlaiduma vairs nav šķīries. Izveidojis savu rokgrupu, kas aktīvi uzstājās Latvijas un Krievijas klubos, izdevuši albumus. “Pirms pāris gadiem izlēmu, ka ir pienācis laiks izmēģināt kaut ko jaunu un izvēlējos poproku, uzņēmu klipu vienai no dziesmām, kas nonāca kanāla ELLO rotācijā”.

“Nekad nevar zināt, kur un kas notiks – nesen man piezvanīja no Ukrainas, jautāja, vai man ir vēlme piedalīties šovā “X-Faktors”. Viņi bija redzējuši manu klipu un bija ieinteresēti sadarbībā. Protams, ka es uzreiz piekritu. Nedēļu pirms filmēšanas man piezvanīja un lūdza steidzami ierasties,” stāsta Deniss.

Foto: publicitātes

Mūziķis stāsta, ka, neskatoties uz koncertiem, kuros viņš ir uzstājies ar grupu, dzīves pieredzei un rakstura, kas ir tālu no kautrīga, pirms uzstāšanās šovā viņš ir ļoti uztraucies. Divas dienas pirms izlidošanas Denisam pazudusi balss – ārsti sacīja, ka tas ir uz nervu pamata.

“Ielidoju Kijevā vēlu vakarā, bet aizmigt nekādi nevarēju. No rīta man pakaļ atbrauca mašīna, bet es biju nekāds – uztraucies un pavadījis bezmiega nakti,” stāsta Deniss Meļņiks.

“Uzgaidāmajā istabā adrenalīns ir ārpus jebkādām robežām. Kad pirms uzstāšanās ir atlicis pavisam maz laika, tu gaidi istabā, blakus ir meitene, kura visu laiku ar tevi sarunājas. Pavisam jauna, viņa tik ļoti mani pārslogoja ar sarunām, ka es biju pavisam aizrāvies un atjēdzos vien tad, kad man iedeva mikrofonu un bija jākāpj uz skatuves. Viņa patiešām ļoti palīdzēja, kaut gan es domāju, ka tik jaunai meitenei diez vai izdosies tikt galā ar psiholoģiskā atbalsta sniegšanu,” smaidot atceras Deniss.

Žūrijas sastāvā bija četri cilvēki, no kuriem viens nepiekrita tālākai dalībai šovā. Taču Anastasija Kamenskiha augstu novērtēja harizmu un mākslinieciskumu. “Es biju sajūsmā par ukraiņu publiku, kas uz manu uzstāšanos reaģēja vienkārši fantastiski. Es nepavisam negaidīju tik siltu uzņemšanu no viņu puses”.

“Man piezvanīja 3 dienas pirms izlidošanas uz Kijevu un teica, ka dziesma ukraiņu valodā, kuru gatavoju, tiek mainīta, ka ir jādzied Grigorija Ļepsa dziesma. Man ļoti patīk viņa daiļrade, bet dziedāt to ir grūti – vienmēr būs salīdzinājumi un tie nekad nebūs manā labā. Es nolēmu to dziedāt pa savam, bez imitācijām. Nastja to acīmredzot arī novērtēja,” stāsta Deniss, atzīmējot, ka ieguvis nenovērtējamu dzīves pieredzi. Novērtēt rīdzinieka uzstāšanos slavenajā šovā varat arī jūs.