Rīgā notiks labdarības sporta pasākums pusaudžiem no bērnu namiem

26. Februāris, 2019

Svētdien, 3. martā, Rīgā notiks labdarības sporta pasākums pusaudžiem no bērnu namiem. Pasākuma nosaukums ir “Energy Skating” un tas norisināsies ledus hallē.


Kopā ar jauniešiem pasākumā piedalīsies arī pieaugušie - brīvprātīgie un hokeja spēlētāji, kas apvienosies labdarībai un pavadīs laiku kopā ar pusaudžiem. “Energy Skating” organizators ir bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta centrs Sirota.lv.

Pasākumā piedalīsies 20 pusaudži no Rīgas un Elejas bērnu namiem un jauniešu mājām. Bet pamatprogrammu kopā ar Sirota.lv centra brīvprātīgajiem vadīs hokejisti - spēlētāji un treneri Nikolajs Grebņovs, Māris Dreilings, Aleksandrs Žagars, Raimonds Rubiks, Vladislavs Koniševs.

Centra Sirota.lv aktivitāšu galvenā ideja ir bērnu un pieaugušo kopīga darbošanās, kas veicina bez vecāku aprūpes palikušo pusaudžu socializāciju. Līdzīga ideja par sadarbību tiek īstenota arī citos Centra projektos - radošajās darbnīcās vai lielajās Sporta spēlēs bērnu namiem.

Pasākuma svarīgs uzdevums ir iesaistīt pusaudžus kļūt par “Energy Skating” aktīviem dalībniekiem, radīt apstākļus, lai viņi varētu sadarboties komandā, komunicēt ar nepazīstamiem cilvēkiem - viņu vienaudžiem un pieaugušajiem. Tāpēc pieaugušo brīvprātīgo sastāvs ir tik plašs - hokeja spēlētāji, komandu dalībnieki, fotogrāfs un citi cilvēki, kas centīsies padarīt šo dienu par jauniešiem neaizmirstamu.

Šo labdarības projektu īsteno centra Sirota.lv brīvprātīgie, ar hokejistu atbalstu un par līdzekļiem, ko Centrs piesaista ziedojumu un sponsorēšanas veidā.

“Energy Skating” pasākumu atbalsta Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs, iMedia group, Family foto, Kurbads ledus halle, Gastrobārs Ūsiņš.

Centrs Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2013.gada. Centrs veic projektus bāreņu un audžu ģimeņu atbalstam. Sirota.lv saņēma Rīgas domes apbalvojumu konkursā „Gada brīvprātīgais 2017”.