Rīgā viesosies lielākais ūdens strūklaku šovs Eiropā no Francijas

3. Decembris, 2019

Īsi pirms Ziemassvētkiem, no 19. līdz 21. decembrim, izstāžu kompleksa Ķīpsala Lielajā zālē skatītajiem izrādīs grandiozu, Eiropā lielāko INDOOR ūdens strūklaku šovu visai ģimenei. Programmā ir paredzētas divas izrādes – pašiem mazākajiem un pārēja vecuma skatītājiem.


Programma mazākajiem skatītājiem “Ūdens Karuselis” (plkst. 11:00 un 14:00)

Mazos skatītājus gaida milzu pārsteigums un sajūsma, ko rada Dejojošās strūklakas, kuras paceļās līdz griestiem, milzu videoprojekcijas uz Ūdens ekrāniem, kad iemīļotie multenīšu varoņi pārtop milzu video projekcijās un sarunājas ar bērniem, kad lāzeri un gaismas iekrāsojās visdažādākajos toņos un rakstos.

Vakara programma “Ūdens Kabarē” (plkst. 20:00)

Romantisks un emocionāli piesātināts ūdens šova uzvedums pusotras stundas garumā, kuru papildinās simfoniskais orķestris (diriģenta Guntars Bernāts). Ta būs vēl nebijusi sintēze starp dažādību mūzikā, izpildītājmākslu un multimediju: Gigantiskas Dejojošās strūklakas, Ūdens ekrāni, video un lāzerprojekcijas uz tiem, pirotehnika, skatuves specefekti.

Skatītājus sagaida kāds patiesi liels pārsteigums, kāds izcils priekšnesums - "Tango Aereo” jeb “Gaisa Tango” no Argentīnas, kas pirmo reizi tiks izpildīta virs strūklakām.

Papildus informācija un biļešu iegāde - https://wsproduction.lv/.