Rīgas Centrāltirgū noritēs bezmaksas meistarklase "Rudens antioksidanti"

7. Oktobris, 2019

Meistarklase notiks sestdien, 12.oktobrī, Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā, no plkst. 10:00 līdz 14:00. Meistarklasi vadīs uztura speciālists. Tikšanās vieta – virtuvē, kas atrodas labajā pusē, ienākot paviljonā no kanāla puses.


Rudens vēsais un mitrais laiks ir pienācis – īsts pārbaudījums mūsu imunitātei un labsajūtai. Tomēr vienlaikus daba ir sagādājusi mums gana daudz produktus, kas sniedz mums šobrīd tik vajadzīgos vitamīnus un antioksidantus. Pazīstamākie antioksidanti ir E vitamīns un C vitamīns, selēns, cinks, varš un magnijs, kā arī beta karotīns un likopēns. Visvairāk šo antioksidantu satur dažādi krāsaini dārzeņi un augļi – tomāti, paprika, burkāni, salāti, kāposti, ķirbji, pākšaugi, mežrozītes, smiltsērkšķu ogas, upenes un daudzi citi. Vislabākie antioksidanti ir tieši tie, kurus uzņemam ar uzturu.

Rīgas domes Labklājības departamenta rīkotajā Veselīga uztura skolas Ēdiena gatavošanas meistarklasē “Rudens antioksidanti” pagatavosim vairākus ēdienus, kuru sastāvā ir daudz antioksidantus saturoši produkti, kas uzlabos mūsu imunitāti, palīdzēs justies un izskatīties labāk. Turklāt šo ēdienu pagatavošanās tiks likta lietā rudens raža!

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzam aizpildīt formu. Tā kā dalībnieku skaits katrā meistarklasē ir ierobežots, lūdzam pieteikties tikai tad, ja patiešām vēlaties un varēsiet meistarklasi apmeklēt.

Ņemot vērā cilvēku lielo interesi par meistarklasēm, šoreiz priekšroka tiks dota tiem dalībniekiem, kas līdz šim nav piedalījušies nevienā meistarklasē!