Rīgas Centrāltirgus 8.martā aicina uz Starptautiskās Sieviešu dienas tirdziņu!

4. Marts, 2019

8.martā par godu Starptautiskajai Sieviešu dienai laukumā starp Piena un Gaļas paviljoniem Rīgas Centrāltirgus rīkos “Starptautiskās Sieviešu dienas tirdziņu” ar plašu pasākuma programmu.


Rīgas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti apmeklēt Centrāltirgu, kur piektdien no plkst. 11:00 – 15:00 būs iespēja baudīt grilētus augļus ar saldējumu uz šokolādi, vērot spēkavīra Daiņa Zāģera un ielu vingrotāju “Street Warriors” sagatavotos priekšnesumus, kā arī piedalīties ekspreskonkursos un viktorīnās ar iespēju laimēt jaukas balvas!

Savukārt tirdziņā, kurš ilgs līdz pat plkst. 17:00 būs iespējams iegādāties dažādus konditorejas izstrādājumus, Z/S “Buliņi” cepto rudzupuķu maizi un priežu čiekuru ievārījumu, gardu halvu no kaimiņzemes Lietuvas, mājražotāju un amatnieku darinājumus – sulas, sukādes, rotas no dabīgiem akmeņiem, linu izstrādājumus, aromātiskās ziepes un vēl un vēl! Tirdziņā piedalīsies arī ZS “Kaspari” no Tukuma, kuri pasākuma apmeklētājus iepazīstinās ar dažādām sidra un vīna šķirnēm, bet Nagļu pagasta Z/S “Dzimta” piedāvās mājas vīnus un karstvīnu.

Foto: publicitātes

Par romantisku noskaņu rūpēsies grupa “Audiokvartāls” un DJ Garjānis ar programmu “Mūziku mīlestībai”.

Pasākumu vadīs improvizācijas aktieris Edgars Varaņickis.

Visplašākā ziedu izvēle par visdraudzīgākajām cenām ir pie mums – Rīgas Centrāltirgū!

Uz tikšanos krāsainākajā un ziedošākajā vietā pilsētā!

*Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts