Rīgas Centrāltirgus: dodamies pēc ziediem decembrī!

7. Decembris, 2018

Ja stādi un sīpoli jums saistās tikai ar pavasari, jūs rūgti maldāties. Pirkumu sezona sākas jau tagad! Rīgas Centrāltirgū jau gandrīz piecpadsmit gadus strādā neliels veikaliņš – dārzkopju paradīze. Ienākot Sakņu paviljonā tas ir redzams uzreiz – spilgtos iepakojumus nevar palaist garām.


Tie, kuriem patīk izaudzēt kaut ko savām rokām, tieši ziemā veic revīziju, jau iepriekš iepērk tomātu sēklas, papriku un pat ziedus. Turklāt gatavojas nopietni – ierodas veikalā ar veseliem sarakstiem. Bet pat tad, ja esat nolēmuši dārzkopībā izmēģināt spēkus pirmo reizi, šajā veikaliņā ir vērts ieskatīties. Konsultanti palīdzēs gan izvēlēties, gan piemeklēt mēslojumu.

Vai zināt, ko var pastāstīt pārdevēji? Pilnīgi visu! Kādi būs gaidāmie tomāti – mīksti, ne pārāk mīksti, apaļi, ne pārāk… un tikai tomātu vien šeit ir pussimts šķirņu!  Kā ar asteru augstumu? Gurķu ārējo izskatu? Pārdevēji šeit ir staigājošas enciklopēdijas.

No šejienes var doties prom, esot “apbruņojies līdz zobiem”: lejkannas, cimdi, dzirkles, grābekļi, lāpstiņas, un tā tālāk.

Starp citu, ja jūs nesaista zemes lietas, putnu barotavas un barība kļūs par lielisku ziemas izpriecu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Labi būs gan putniem, gan jums.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv