Rīgas domē viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas un Eiropas U 19 telpu futbola čempionāta rīkotāji

11. Septembris, 2019

Otrdien, 10.septembrī, pie Rīgas domes priekšsēdētāja viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas, Latvijas Telpu futbola asociācijas un Eiropas U19 telpu futbola čempionāta dalībnieku pārstāvji.


Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja ar šobrīd Rīgā notiekošā UEFA U 19 Eiropas čempionāta saistītos jautājumus, uzsverot, ka šis ir vēsturisks sporta notikums Latvijas futbolam, telpu futbolam un valsts galvaspilsētai Rīgai. Latvijas Telpu futbola asociāciju šajā pasākumā pārstāvēja tās prezidents Vadims Ļašenko, valdes priekšsēdētāja vietnieks Arturs Gaidels un biroja vadītāja Tamāra Kabakova. Savukārt Latvijas Futbola federāciju pārstāvēja tās prezidents Kaspars Gorkšs.

Foto: publicitātes

Rīgas domes priekšsēdētājs pateicās UEFA par uzticēšanos Latvijas Futbola federācijai rīkot šāda augstākā līmeņa turnīra rīkošanu Rīgā. Redzot, kādu iespaidu uz telpu futbolu un arī futbolu kā tādu atstāj šāda turnīra rīkošana, pilsētas mērs norādīja, ka Rīgas dome ir ieinteresēta palīdzēt visām iesaistītajām pusēm rīkot starptautiskos turnīrus Rīgā arī nākotnē. Klātesošie savā starpā vienojās, ka Latvija šobrīd vairāk atpazīstama ar panākumiem basketbolā, taču nākotnē būtu izcili iegūt starptautisku atpazīstamību arī caur futbolu un telpu futbolu.

Foto: publicitātes

Savukārt UEFA telpu futbola departamenta menedžeris Laurents Morels vēlējās atzīmēt, ka visas septiņas uz Rīgu ieradušās komandas ir ļoti gandarītas ar turnīra organizāciju un Latvijas galvaspilsētas viesmīlību. Rīgā ir radīti visi apstākļi, lai uzņemtu augstākā līmeņa UEFA sacensības.