Rīgas interešu izglītības audzēkņi kopā ar grupu „Astro`n`out” laiž klajā jaunu versiju dziesmas „Daļa Rīga” videoklipam

10. Oktobris, 2018

Atklājot Rīgas interešu izglītības centru pasākumu ciklu „TĀ DAĻAS MANAS RĪGAS”, kas Rīgā norisinās no 5. līdz 28. oktobrim, publicēta jauna versija grupas „Astro`n`out” dziesmas „Daļa Rīgas” videoklipam. Videoklipā līdzās grupai piedalās arī bērnu un jauniešu centru audzēkņi. Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.


„Māra ir atvērta, pozitīva un gaismas pilna māksliniece, tāpēc šī sadarbība, filmējot video, nāca tik organiski un viegli – ar smaidiem, dzirksteļojošiem jokiem un idejām, kas izvērtās par ļoti draudzīgu notikumu ar bērniem un ļoti ģimenisko grupu "Astro`n`out". Domāju, ka šī savdabīgā dāvana Latvijas simtgadē bija iedvesmojoša ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī pašiem mūziķiem,” atzīst projekta radošā direktore Inga Cimiņa.

Video autors: Jānis Romanovskis/ gribuvasaru.lv

Kopumā pasākumu cikls „Tā daļa manas Rīgas” ietver 14 notikumus interešu izglītības iestādēs 13 dienās. Pasākumos iestādes aicina izzināt: Juglu, Āgenskalnu, Torņakalnu, Imantu, Purvciemu, Pļavniekus, Bolderāju, Sarkandaugavu, Bišumuižu, Centra rajonu un Latgales priekšpilsētu. Iesaistot iestāžu audzēkņus un skolotājus, tiek gatavotas īpašas izstādes par personībām, vietām un notikumiem, kas veidojušas Rīgu un Latviju tādu, kāda tā ir šobrīd, sagaidot simtgadi. Gaidāmi arī koncertuzvedumi, radošas aktivitātes, sacensības un citas aktivitātes visai ģimenei. Apmeklējot vairākus notikumus un aizpildot īpašo pasākuma ceļa karti, apmeklētājiem būs iespēja iegūt balvas.

Projekta un Jāņa Romanovska fotoizstādes „Tā daļa manas Rīgas”, kas veidota sadarbībā ar visiem Rīgas interešu izglītības centriem, atklāšana notika 5. oktobrī tirdzniecības parkā „Alfa”. Izstāde apskatāma līdz pat 19. oktobrim.

Projekta noslēgumā, 28. oktobrī, VEF Kultūras pilī gaidāms grandiozs lielkoncerts „Tā daļa manis..”, kur izskanēs arī šī dziesmas „Daļa Rīgas” versija grupai „Astro`n`out” to izpildot kopā ar kori. Biļetes „Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā.

Plašāks projekta notikumu plāns: www.intereses.lv/tadalarigas

Projektu organizē Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, 13 Rīgas interešu izglītības iestādēm un pamatskolu „Rīdze”. Projektu atbalsta Rīgas dome, tirdzniecības parks “Alfa”, grupa “Astro`n`out”, gribuvasaru.lv, LuxExpress, piedzīvojumu parks “ABpark”, SIA “Kami”. Informē: portāls inbox.lv un SIA “JCDecaux”.