Rīgas Porcelāna muzejs oktobrī piedāvā muzejpedagoģisko programmu "Stilizācija"

24. Oktobris, 2019

Rīgas Porcelāna muzejs kā vienu no saviem darbības virzieniem paralēli muzeja ekspozīcijas apskatei un ekskursijām, piedāvā apmeklētājiem izglītojošās programmas, kuru ietvaros ir iespēja iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem un apstrādes tehnikām. Tas ļauj labāk izprast porcelāna priekšmetu tapšanas procesu un ar svaigu skatu uzlūkot muzeja ekspozīcijas priekšmetus.


Rīgas Porcelāna muzejs oktobrī ir sagatavojis piedāvājumu pedagogiem un viņu audzēkņiem - muzejpedagoģisko programmu "Stilizācija", kas tiek balstīta uz 5. klasei Valsts izglītības satura centra mācību programmā paredzēto tēmu „Forma. Uzbūve un perspektīva”.

Svarīgi, ka nodarbība paredzēta ne tikai skolām, bet arī individuāliem apmeklētājiem!

Nodarbība ietver lekciju par stilizācijas veidošanas principiem, kā arī iespēju realizēt savu ideju ar īpašajām keramiskajām krāsām uz balta, glazēta porcelāna izstrādājuma, iedvesmojoties no muzeja ekspozīcijas un izmantojot iepriekš sagatavotās skices ar stilizētiem ziediem, dzīvniekiem vai cilvēku figūrām.

Gatavus darbus pēc apdedzināšanas varēs saņemt pēc dažām dienām Rīgas Porcelāna muzejā.

Nodarbības vadīs izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Maija Ņikitina un muzejpedagoģes Astra Kaprāne un Rasa Jansone.

Dalības maksa EUR 8.00 + trauka vērtība (no 5.10 EUR līdz 19.10 EUR).

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 67012944, +371 28331971 vai e-pastu maija.nikitina@riga.lv katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.