Rīgas svētkos aicina piedalīties peldēšanas sacensībās Lucavsalā

7. Augusts, 2017

Šogad, 19. augustā, Rīgas svētku ietvaros Lucavsalas peldvietā norisināsies sacensības peldēšanā atklātā ūdenī “Daugavas Kauss”, kurās piedalīties aicināts ir ikviens peldēšanas cienītājs un aktīvā dzīves veida entuziasts.


Sacensības 19. augustā sāksies jau plkst. 12:00, kad uz startu tiks aicināti īsākās, 200m, distances dalībnieki. Savukārt sacensību programmas turpinājumā dalībniekiem būs iespēja mēroties spēkiem par uzvaru dažādās vecuma grupās gan 700m peldējumā, gan krietni sarežģītākajā 3000m distancē.

Zīmīgi, ka šogad atšķirībā no iepriekšējām reizēm sacensību programmā ir iekļauts arī peldējums ar nosaukumu “viss atļauts”, kura ietvaros dalībniekiem būs iespēja startēt 3000m distancē izmantojot jebkāda veida peldēšanas palīglīdzekļus – pleznas, dēlīšus, lāpstiņas, hidrotērpus.

Skatītāji sacensības varēs vērot no Lucavsalas atpūtas parka piekrastes zonas uz Mazās Daugavas pusi.

Pieteikumi komandas pārstāvim/peldētājam ir jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi: info@swimming.lv līdz 2017. gada 13. augusta plkst. 24:00, norādot katra peldētāja:

  1. vārdu;
  2. uzvārdu;
  3. dzimumu;
  4. pārstāvniecību (komandu vai administratīvo vienību);
  5. personas kodu;
  6. distanci (vecuma grupu).

Dalība sacensībās ir bezmaksas.

Pieteikumiem, kas saņemti pēc 2017. gada 13. augusta līdz 2017. gada 19. augusta plkst. 11:30, tiek piemērota dalības maksa 5 EUR apmērā, ko iekasē LPF sacensību rīkošanas administratīvo un balvu fonda izdevumu segšanai.

Sacensības tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ar mērķi popularizēs peldēšanu Rīgas pilsētā un radīt jaunas iespējas lietderīgai brīvā laika pavadīšanai Rīgas iedzīvotājiem.

Sacensību nolikums