Rīgas svētkos aicina piedalīties plenērā “Glezno Rīgu”

18. Augusts, 2017

Rīgas svētkos ikviens interesents aicināts piedalīties mākslas plenērā “Glezno Rīgu”, kas risināsies divās vietās – pie kultūrtelpas “Mans Ķengarags” Mazjumpravas muižas teritorijā, Ķengaraga promenādē un pie kultūrtelpas “Mans Mežaparks” Atpūtas ielas un Janševska prospekta krustojumā Mežaparkā.


Rīgas svētku pasākumu programmā aktīvi sevi piesaka jaunatvērtās mobilās kultūrtelpas “Stropi”, kas ikvienam piedāvā skaistā, gleznainā Rīgas vietā profesionālu mākslinieku vadībā ļauties mākslinieciskam noskaņojumam un piedalīties plenērā “Glezno Rīgu”. Atvērtais plenērs notiks 19. un 20. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00.

Kultūrtelpā „Mans Mežaparks” apmeklētāji varēs ne vien vērot, kā apkaimes ainava pārvēršas mākslas darbos, bet arī piedalīties zīmējumu un gleznojumu radīšanā profesionālu mākslinieku vadībā. Mežaparkā mākslas darbi taps kopā ar māksliniecēm Inesi Lieckalniņu un Ilgnesi Avotiņu.

Savukārt kultūrtelpā “Mans Ķengarags” plenēra dalībnieki, iedvesmojoties no romantiskās vides Daugavas malā, varēs radīt mākslas darbus kopā ar māksliniekiem Jāni Purcenu un Ansi Butnoru.

Rīgas svētki: kas par tiem jāzina?