Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo biedrības “Redzi mani” 5.Jautrās sporta spēles

16. Jūlijs, 2019

2019.gada 20.jūlijā plkst 12:00 Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem sporta laukumā norisināsies RVNB “Redzi mani” 5.Jautrās sporta spēles.


Jautrās sporta spēles ir RVNB “Redzi mani” rīkotas sporta spēles, kurās nu jau 5.gadu tiek aicināti piedalīties cilvēki ar redzes invaliditāti un viņu atbalstītāji neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības. Jautrajās sporta spēlēs dalībniekiem līdzvērtīgos apstākļos būs iespēja sacensties tādās nopietnās sporta disciplīnās kā “sprints”, “diska mešana”, “lodes grūšana”, “šķēpmešana”, “ķegļi” un “futbols”. Lai nodrošinātu līdzvērtīgus apstākļus, dalībniekiem sportošanas laikā tiks aizsietas acis, pārējais jau būs izdomas un izjūtu ziņā. Sacensībām sekos svinības Strazdumuižas klubā, kurās jautrā un draudzīgā atmosfērā dalīsimiessportojot gūtajos iespaidosun uzklausīsim Jautro sporta spēļu ilggadējo dalībnieku pieredzes un atmiņu stāstus.

5.Jautrās sporta spēles norisinās RVNB “Redzi mani” RD Labklājības departamenta līdzfinansēta projekta “Aktīvi 2019” ietvaros.