Romantiska pastaiga pāriem

15. Augusts, 2019

Kas ir teicis, ka svētki pilsētā nozīmē tikai cilvēku barus un skaļu mūziku? Varat izvēlēties klusus un mierīgus maršrutus, pa kuriem būs patīkami pastaigāties divatā. Romantiska pastaiga divatā - kas gan var būt labāks?


16. augustā

15.00 - 18.00
Pieņemšana par godu pāriem, kuri atzīmē zelta kāzas

Pieņemšana pāriem, kuri atzīmē zelta kāzas, var kļūt par oriģinālu ideju randiņam pirmajā svētku dienā!

16.00 - 21.00
Lielais pikniks Mežaparkā

Pirmajā svētku dienā ar visu kompāniju varat doties uz Mežaparku, kur līdzās Lielajai estrādei noritēs lielākais pikniks Latvijā, 15 000 kvadrātmetru teritorijā varēs atpūsties svaigā gaisā un apskatīt, kā tiek radīta jaunā Mežaparka Lielā estrāde.

22.00-3.00
Muzikāls strūklaku un gaismas uzvedums

Dienu noslēdzam ar romantiskāko notikumu – muzikālo strūklaku priekšnesumu Pilsētas kanālā, Kronvalda parkā. Katru pusstundu varēs izbaudīt īsu, bet romantisku Rīgas ostas stāstu 15 minūšu garumā.

17. augusts

11.00 - 13.00
“Ieaud un iepin savu leģendu Rīgas rakstos”

Mazās ģildes dārzā var piedalīties interesantā pasākumā – lietišķās mākslas meistaru vadībā varēs izmēģināt spēkus dažādās aušanas un pīšanas tehnikās par sieviešu pasauli vēstošu latviešu tautasdziesmu pavadījumā. Tāpat būs iespēja pastrādāt pie stellēm.

12.00 - 16.30
“Latvijas zirgi senāk un tagad”

Kas gan var būt romantiskāks par kopīgu došanos apskatīt graciozus zirgus. Pasākumā Uzvaras parkā pastāstīs leģendas un ticējumus, kas saistīti ar Rīgas rašanos.

12.00 - 18.00
Rīga leģendās

Visas dienas garumā Vecrīgā varēs atrast dzīvās skulptūras, kuras pastāstīs mūsu pilsētas leģendas. “Skulptūras” ir izvietotas īpašā maršrutā: pie Rātslaukuma, Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, Līvu laukumā, Jēkaba un Klostera ielu krustojumā, pie Zviedru vārdiem Trokšņu ielā un Kungu ielā, laukumā pie ieejas Sv. Pētera baznīcā.

18. augusts

13.00 - 18.00
Senās Rīgas muzikālās leģendas

Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā noritēs koncertu cikls, kur noslēpumainā atmosfērā viesi varēs izbaudīt nozīmīgāko Eiropas komponistu baroka laika mūziku.

Maršruti jauniešiem

Maršruts ģimenēm ar bērniem

Maršruts viesiem no citām valstīm un pilsētām

Maršruts vienatnē