Sākusies reģistrācija dalībai pasākumā „Latvijas orientēšanās nakts”

11. Septembris, 2019

Viens no Eiropas sporta nedēļas notikumiem 27. septembrī būs „Latvijas orientēšanās nakts”, kas notiks 11 Latvijas pilsētās un novados, to skaitā arī Rīgā.


”Latvijas orientēšanās nakts” šogad norisināsies arī Talsos, Vecumniekos, Liepājā, Limbažos, Olainē, Cēsīs, Daugavpilī, Tukumā, Salaspilī, Siguldā. Katrā pilsētā notiks atsevišķs pasākums, kurā uzvarētāji tiks apbalvoti.

Sacensības ilgs trīs stundas pēc Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) apstiprinātajiem noteikumiem. Komandai (2 līdz 5 dalībnieku sastāvā) būs jāapmeklē kontrolpunkti izvēles secībā noteiktā laikā. Komandas uzdevums būs, orientējoties apvidū ar kartes un kompasa palīdzību, iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiks piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu. Kontrolpunktiem būs dažādas ieskaites punktu vērtības. Komandas tiks vērtētas pēc iegūto punktu summas dažādās vecuma grupās. Jāpārvietojas būs tikai ar kājām.

Kontrolpunktos vajadzēs atzīmēties, izmantojot Qrenteerings mobilo aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos, tādēļ katrai komandai nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju ielādēt aplikāciju.

Dalība sacensībās ir bezmaksas, bet pieteikšanās iespējama līdz 23. septembrim tiešsaistē vai sacensību dienā uz vietas.
Rīgā sacensību centrs atradīsies Daugavas stadionā (Augšielā 1). Kartes varēs saņemt no plkst. 18.30, starts tiks dots plkst. 20.00. Finišs būs plkst. 23.00 un apbalvošana plkst. 23.30.

Sīkāka informācija par sacensību formātu un norisi, kā arī reģistrācija pieejama mājaslapā: http://www.rogaining.lv/onakts/