Seniorus aicina piedalīties projektā "Domā un radi"

3. Septembris, 2019

Rīgas sociālās aprūpes centrā “Stella maris” tiek realizēts projekts “Domā un radi”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.


Projekta mērķis ir veicināt senioru radošas, lietderīgas un veselīgas brīvā laika aktivitātes dažādos nodarbību ciklos. Sociālās rehabilitācijas procesa ietvaros klienti apmeklē rokdarbu nodarbības, kurās tamborē, tapo, ada un izgatavo apsveikuma kartītes.

Tāpat apmeklē kulinārijas nodarbības, kurās cep vafeles, riekstiņus un pankūkas, kā arī gatavo iecienītās picas. Senioriem ir iespēja projekta ietvaros piedalīties mobilās dārzkopības nodarbībās, kā arī ikdienā rūpēties par stādiem un augiem Centra teritorijā. Brīvajā laikā klienti kopā ar brīvprātīgajiem devās ar City Tour autobusu ekskursijā pa Rīgu, kā arī apmeklēs oktobrī Starptautisko mājdzīvnieku izstādi izstāžu centrā Ķīpsala.

Projekta īstenošana RSAC “Stella maris” notiek no 18.03.2019. līdz 29.11.2019.

Sīkāku informāciju par projekta gaitu un aktivitātēm varat saņemt, piezvanot pa tālruni 29396536 Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītājai Iritai Intenbergai.