Skolēna e-talons: vecāki tiek aicināti pasteigties

28. Augusts, 2017

Rīgas satiksme” aicina līdz 5. septembrim 1., 5. un 10. klašu skolēnus, kā arī to skolēnu vecākus, kuru bērni šajā mācību gadā maina skolu, steidzami pieteikties Skolēna e-kartei portālā www.eriga.lv, ja tas vēl nav izdarīts.


Portālā www.eriga.lv vecāki var attālināti aizpildīt pieteikumu Skolēna e-kartei. Aizpildot pieteikumu, dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski, vecākiem būs jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, “Rīgas satiksme” izgatavos Skolēna e kartes un nogādās tās skolās, kur skolas direktors tās parakstīs un izsniegs audzēkņiem.

Ja vecāki iesniegumu portālā www.eriga.lv pagūva iesniegt līdz 25. augustam, bērns varēs saņemt e-talonu skolā līdz 5. septembrim. Ja iesniegums tiks iesniegts līdz 5. septembrim, arī tādā gadījumā bērns varēs saņemt e-talonu skolā līdz 15. septembrim. Bet, ja pieteikums tiks aizpildīts pēc 5.septembra, tad Skolēna e-karti varēs saņemt tikai “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrā.  Pēc kartes saņemšanas tā būs jānogādā parakstīšanai skolas direktoram. 

Uzņēmums "Rīgas satiksme", neskatoties uz to, ka aicinājumi vecākiem padomāt par skolas e-taloniem jau iepriekš ir izteikti visas vasaras garumā, būs saudzīgāki pret bērniem, kuriem pirmajās divās septembra nedēļās nebūs biļetes.

Pieteikties un saņemt Skolēna e karti iespējams arī ierodoties kādā no septiņiem „Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot izziņu no izglītības iestādes un fotogrāfiju, ja bērns nav līdzi. Taču lielā klientu apmeklējuma dēļ, kas parasti ir vērojams septembra sākumā, jārēķinās ar gaidīšanu rindā.

Skolēna e karte šobrīd pilda gan skolēna apliecības funkciju, gan e-talona funkciju braukšanai sabiedriskajā transportā. Tāpat vairākās Rīgas skolās tā darbojas arī kā elektroniskā atslēga un norēķinu līdzeklis par ēdināšanu.

Kā saņemt skolēnu brīvpusdienas ar e-talonu