Skolēnus aicina izvēlēties būvniecības profesijas

9. Janvāris

Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijā ceturtdien, 9. janvārī, notika pasākums, kurā tika sniegta informācija par kampaņu skolēniem „Mācies būvniecību” un izplatīts buklets „Aizraujoša profesija – būvnieks”. Pasākumā piedalījās Rīgas pašvaldības amatpersonas, pārstāvji no „Rail Baltica”, augstskolām un būvniecības speciālisti.


Kampaņa „Mācies būvniecību”, aicinot skolēnus nākotni saistīt ar kādu no būvniecības profesijām, Latvijas skolās norisinās jau piekto gadu. Tā tiek organizēta, lai radītu priekšstatu par labas prakses piemēriem būvniecības nozarē, popularizētu mācības profesionālās izglītības iestādēs, studiju iespējas augstskolās un koledžās, kā arī iedvesmotu jauniešus darbam būvniecībā.

Kampaņas organizatori ir biedrība „Building Design and Construction Council” ("BDCC") ar sadarbības partneriem - „Rail Baltica”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Izglītības un zinātnes ministriju, biedrību „Zaļās mājas”, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Rīgas domes Īpašuma departamentu.

-
Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

-
Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

-
Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

Foto: