Skrējienā „Rīgas Tiltu skrējiens” iedzīvotāji pieveikuši kopskaitā 13 784 kilometrus

4. Oktobris, 2019

Novembra pirmajā pusē Rīgā 109 iedzīvotājiem, tajā skaitā 24 bērniem, skrējiena „Rīgas Tiltu skrējiens” tiks pasniegtas medaļas un apliecinājumi, ka seriāla ietvaros viņi veikuši 100 kilometrus, skrienot vai soļojot.


Jau otro gadu pēc kārtas norisinājās šāds skrējiens. Skrējienam vienpadsmit otrdienu vakaros Lucavsalā pulcējās pāris simtu aktīva, veselīga dzīves veida piekritēji, lai dotos 10 kilometru garā trasē pār Akmens un Salu tiltiem, izbaudot pilsētas skatu no Daugavas krastmalas un Lucavsalas. Akcijas laikā bija jānoskrien vai jānosoļo 100 kilometri. Arī bērni varēja nopelnīt medaļas, skrienot īsāku distanci, piedaloties vismaz 8 posmos un noskrienot vismaz 10 km. Skrējiena norises laikā pusgada garumā trasē devušies 247 dalībnieki, tajā skaitā 34 bērni.

Informācija par apbalvošanas ceremoniju, kas plānota novembra sākumā tiks publicēta seriāla mājas lapā www.tiltuskrejiens.lv un elektroniski nosūtīta laureātiem.

Skrējienu „Rīgas Tiltu skrējiens” organizēja biedrība „Sporta klubs „SportLat””, sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.