Sporta diena “Sporto ar prieku” pulcē aktīvākās pirmsskolas izglītības iestādes

4. Novembris, 2019

30.oktobrī, dienā, kad Rīgā krita pirmās sniega pārslas, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā enerģijas pilni ieradās aktīvāko 50 pirmsskolas izglītības iestāžu bērni, lai sportiskā garā pavadītu dienas pirmo pusi. Bērni ar prieku un interesi piedalījās 15 sportiskajās aktivitātēs un radošajā darbnīcā.


Atklāšanas ceremonijā, ko vadīja olimpietis biatlonists Jēkabs Nākums, bērni deva svinīgu solījumu piedalīties sporta dienā, ievērojot noteikumus, klausīt tiesnešus un skolotājus, atbalstīt savu komandu un sportot ar prieku.

5-7 gadus jaunajiem Rīgas topošajiem sportistiem bija iespēja izmēģināt spēkus dažādās aktivitātēs – šķēpa mešanā, tāllēkšanā, barjerskriešanā, šķēršļu joslās, futbolā, veiklības, atjautības uzdevumos, kā arī darboties kopā ar savu komandu, lai veiktu uzdevumus. Aktivitātes bija pielāgotas atbilstoši bērnu vecumam un viņu spējām. Latvijā aug jauno sportistu paaudze, kas ar aizrautību vēlējās izmēģināt katru uzdevumu. Īpaši aizraujoša bērniem likās skolotājas vizināšana ar kartingu un lāzerbiatlona šaušana pa mērķiem.

Pēc pasākuma katra Rīgas PII grupiņa un katrs mazais sportists saņēma dāvanas no pasākuma atbalstītājiem.

Pasākumu rīkoja biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes