Starptautiskās bērnu un jauniešu spēles "Baltijas tīģerēns"

15. Marts, 2019

2019.gada 23. un 24.martā Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā tiks aizvadītas starptautiskās, Latvijas Tekvon-do federācijas organizētās, bērnu-jauniešu Tekvon-do spēles “Baltijas tīģerēns 2019”.


Tiek plānotas sacīkstes Tekvon-do formālo vingrinājumu “Tul” disciplīnā, kā arī brīvā sparinga disciplīnā, gan puišiem, gan meitenēm. Izvērtējot dalībnieku un skatītāju atsaucību iepriekšējos gados, arī šogad tiek plānots aizvadīt tādas aizraujošas sacensību disciplīnas kā – komandu stafete, gladiatoru cīņas, kā arī sitienu spēka sacīkstes, kas sniedz pozitīvas emocijas visiem dalībniekiem un klātesošajiem.

Foto: publicitātes

Dalībnieku iedalījums pa vecuma grupām – bērni, jaunākā grupa: (5-8 gadi); bērni, vecākā grupa: (9-10 gadi); kadeti: (11-13 gadi) un juniori: (14-17 gadi).

Sacensību nolikums

Uz šīm, nu jau tradicionāli notiekošajām, bērnu-jauniešu Tekvon-do spēlēm plāno ierasties dalībnieku komandas no tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija un Krievija. Tāpat arī šajā gadā interesi ir izrādījušas Tekvon-do sportistu komandas no Baltkrievijas, Ukrainas un no Uzbekistānas. Tiek gaidīta arī aktīva pašmāju sporta klubu piedalīšanās no dažādiem Latvijas reģioniem.

  • 23.martā sacensību sākums - plkst. 10.00, turnīra svinīgā atklāšana un paraugdemonstrējumi - plkst 13.00. Pirmās sacensību dienas uzvarētāju apbalvošana -  plkst. 18.00.
  • 24.martā sacensību sākums – plkst. 9.00. Otrās sacensību dienas uzvarētāju, kā arī komandu ieskaites apbalvošanas ceremonija.