Tiks dots starts Rīga BUMBO! rudens posmam

3. Septembris, 2019

7. septembrī tiks dots starts “Rīga BUMBO!” rudens posmam. Bērnu futbola sacensības norisināsies no 7. līdz 21. septembrim piecās dažādās vecuma grupās. Futbola pieredzi gūt aicināti ierasties gan zēni, gan meitenes vecumā no U-7 līdz U-11 vecuma grupai. Tradicionāli dalība turnīrā komandām ir par brīvu.


Rīga BUMBO! Rudenī turnīri norisināsies uz dažādiem jaunizveidotajiem laukumiem, proti – Rīgas 31.vidusskolā (Vecmīlgrāvis), Rīgas Pļavnieku pamatskolā (Pļavnieki), Rīgas 96.vidusskolā (Imanta), Rīgas 89. vidusskolā (Mežciems) un Centra sporta kvartālā (centrs).

Turnīra galvenais mērķis ir ne tikai vienkopus tikties mazajiem futbolistiem un to vecākiem, bet arī apskatīt jaunu izveidotus un jau zināmus sporta laukumus Rīgas apkaimē.

“Rīga BUMBO!” projekta galvenie atbalstītāji un partneri – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas brīvosta, holdings LNK Group, vadošais sieviešu higiēnas preču zīmols Austrumeiropā Bella, veikalu tīkls Sportland, avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražotājs Venden un autosalons Forum Auto.

Sacensību kalendārs un nolikums