Tikšanās ar Dramaturgu teātra aktieriem RCB Pludmales lasītavā Lucavsalā

15. Jūlijs, 2019

17. jūlijā plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā Lucavsalā notiks kārtējais Kultūras trešdienu pasākums. Tajā piedāvāsim iepazīties ar Dramaturgu teātri, būs gan informatīvas, gan izklaidējošas aktivitātes.


Dramaturgu teātris ir neatkarīgais teātris un studija. Teātrī tiek iestudēti tikai dzīvo latviešu autoru darbi, tas ir dibināts ar mērķi veicināt latviešu dramaturģijas attīstību.

Kā Dramaturgu teātra biedri savas lugas uz skatuves ir ieraudzījuši gan vecmeistari Andris Zeibots, Dainis Grīnvalds, Hermanis Paukšs, Jānis Jurkāns un Lelde Stumbre, gan jaunie dramaturgi Adrians Briedis-Makovejs, Andris Silamiķelis, Jānis Strods un Andris Ūdris. Dramaturgu teātrī galvenokārt spēlē pašu audzināti aktieri. Tiek rīkotas aktiermeistarības studijas.

Vairāk par teātri: www.dramaturguteatris.lv , facebook.com/DramaturguTeatris

Katru trešdienu plkst. 18.00 RCB Pludmales lasītavā, brīvā dabā notiks dažādi kultūras pasākumi. Tās būs tikšanās ar autoriem un izdevējiem, grāmatu atvēršanas svētki, prozas un dzejas lasījumi, muzikāli un teatrāli priekšnesumi, kā arī citas aktivitātes.

Pludmales lasītava Lucavsalā darbosies no 1. jūnija līdz 31. augustam. Lasītava P., O., C., Pk. strādās no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00, trešdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00.

Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākumi var tikt atcelti vai pārcelti uz Rīgas Centrālo bibliotēku (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā, Pasākumu zālē).

Tālrunis uzziņām: 25992395, 25964459

Pasākuma gaitā uzņemtie foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti bibliotēkas publicitātes pasākumos.