Tuvojās noslēgumam Rīgas rogaininga sezona

28. Oktobris, 2019

9. novembrī pie tirdzniecības centra "Alfa" norisināsies divpadsmitais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Dalībniekiem tiek piedāvātas Better4U 2h, Alfa 4h, un Garmin 6h distances, kā arī Isostar 14-16km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta bezmaksas pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām.


Šoreiz rogaininga dalībniekiem pavērsies pavisam citas ainavas: Juglas, Šmerļa un Pļavnieku meži, kur dalībnieki varēs nonākt līdz pat lielākajai termoelektrostacijai Latvijā, TEC-2 un Ulbrokai. Organizatori pasākumā aicina piedalīties visus - arī tos, kuri baidās no īpašajiem apzīmējumiem kartē. Rīgas rogaininga karte ir veidota tā, lai dalībnieki varētu orientēties arī pa ceļiem, ielām un ēkām - līdzīgi, kā tas ir, izmantojot populārās navigācijas aplikācijas Waze vai Google maps. Galvenais - saplānot savu maršrutu tā, lai 2, 4 vai 6 stundās savāktu pēc iespējas vairāk punktu.

Rogainingam 9. novembrī starts tiks dots pie t/c "Alfa", stāvlaukumā uz Šmerļa ielas pusi. Dalībnieki distancē dosies dažādos laikos - plkst. 10:00 starts tiks dots 6h komandām, plkst. 11:00 - 4h komandām, bet tieši dienas vidū, plkst. 12:00, starta šāvienu izdzirdēs 2h komandas, rogaininga pastaigas un rogaininga skrējiena dalībnieki.

Vairak informācijas - www.rigasrogainings.lv.

Sacensības piedāvā Rīgas dome.