"Umurkumurs" Līksnas ielā svin jaunā mācību gada sākumu

29. Augusts, 2019

2019. gada 30. augustā plkst. 14.00 ar pēdējo pasākumu „Iznāc un iemācies!" noslēgsies projekta „Umurkumurs Līksnas ielā” aktivitātes. Tas norisināsies Zinību dienas gaidās. 


Sanākušie varēs piedalīties jautrā lietu maiņas Andelē, viktorīnās un spēlēs, baudīt ACBĢ „Roku rokā” bērnu sagatavotos priekšnesumus un dažādus gardumus un atspirdzinājumus, bērni saņems pārsteiguma balvas – skolas piederumus.

Projekta mērķis ir aktivizēt Līksnas ielas un tuvākās apkaimes iedzīvotājus kopīgām aktivitātēm dzīves vides uzlabošanai un apkaimes iedzīvotāju dažāda veida sadarbības uzlabošanai.

Pirmā pasākuma „Iznāc un sakop!” ietvaros sadarbībā ar apkaimes iedzīvotājiem tika labiekārtots Līksnas ielas 13 pagalms — izveidotas puķu dobes un atpūtas stūrītis ar masīvkoka galdu un krēsliem, Līksnas ielā tika salasīti atkritumi un noslēgumā baudīts kopīgs cienasts. Savukārt otrajā pasākumā dalībnieki varēja izbaudīt sava darba augļus – iesaistīties aizraujošās spēlēs un rotaļās, noslēgumā baudot cukura vati un citus cienastus.

Uz visiem projekta pasākumiem laipni aicināti visi tuvējās apkaimes iedzīvotāji! Visas aktivitātes dalībniekiem ir bez maksas.

Projektu „Umurkumurs Līksnas ielā” īsteno Nodibinājuma LELB Diakonijas centrs „Atbalsta centrs bērniem un ģimenēm „Roku rokā” sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu tā finansētās programmas „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšana” ietvaros.