Valsts svētkos, 1. un 4. maijā paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta, klientu apkalpošanas centra un autostāvvietu darbībā

28. Aprīlis

„Rīgas satiksme” informē, ka svētku dienās autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas ielu malās 1. un 4. maijā varēs izmantot bez maksas.


Sabiedriskais transports
1. un 4. maijā autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu grafika.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 1. un 4. maijā biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Lai mazinātu COVID–19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja nav citas alternatīvas.

Klientu apkalpošanas centri
Klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 piektdien, 1. maijā, un pirmdien, 4. maijā būs slēgts.

2. maijā un 3. maijā klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00.

Autostāvvietas
Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 1. un 4.maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Atgādinām, ka no 1. maija līdz 30. septembrim darbojas maksas autostāvvieta Vecāķos (V zona). Maksa par maksas autostāvvietas lietošanu V zonas teritorijā ir 2 EUR par visu dienu. Piektdien, 1. maijā, un pirmdien, 4. maijā to varēs izmantot bez maksas.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu „Sazinies ar mums”, kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.