VEF Kultūras pilī atvērtas četras fotomākslas izstādes; ieeja - bez maksas

1. Novembris, 2019

VEF Kultūras pils telpās ir atvērtas četras fotomākslas izstādes, kas līdz 3. decembrim būs apskatāmas bez maksas.


VEF Kultūras pilī ir atvērtas Dusetas pilsētas (Lietuva) Mākslas galerijas fotogrāfu radošā izstāde "Metamorfozes", Latvijas Radošo fotogrāfu asociācijas (LRFA) mākslinieku izstāde "Iedvesmas prizma", VEF Kultūras pils Fotokluba RĪGA izstāde "Plus balts" un Fotokluba RĪGA dalībnieka Ivara Salmaņa personālizstāde "Pastkarte no mājām".

VEF Kultūras pils Izstāžu zālē izvietota Lietuvas pilsētas Dusetas Mākslas galerijas fotogrāfu radošā izstāde "Metamorfozes". Duseta (Dusetos) ir gleznainas dabas ieskauta pilsētiņa Lietuvas ziemeļaustrumos pie Sartai ezera, kas ir slavena ne tikai ar gadsimtu senajām zirgu skriešanās ziemas sacīkstēm, bet arī ar dziļām mākslinieciskās izglītības tradīcijām. Duseta lepojas ar mūsdienīgu kultūras centru un mākslas galeriju, kas ļauj uzplaukt kultūras dzīvei un piesaista Dusetas apkaimei daudzus ievērojamus kultūras un zinātnes cilvēkus. Šajā izstādē dabai un tās metamorfozēm veltītos autordarbus piedāvā astoņi Dusetas Mākslas galerijas fotogrāfi.

VEF Kultūras pils Vestibila pirmajā stāvā skatāmā Latvijas Radošo fotogrāfu asociācijas (LRFA) mākslinieku izstāde "Iedvesmas prizma" piedāvā dažādu žanru mākslas foto darbus: ainavas, portretus, žanra fotogrāfijas, kā arī studijas darbus melnbaltā un krāsainā izpildījumā.

VEF Kultūras pils Fotokluba RĪGA izstāde "Plus balts" aplūkojama Vestibila balkonā, kura turpina aizsākto stāstu par krāsu fotogrāfijā. Fotoklubs jau veidojis līdzīgas izstādes, akcentējot tādas krāsas kā sarkans, zils un zaļš. Šajā izstādē darbu galvenā tēma vai objekts ir baltā krāsā.

VEF Kultūras pils Spoguļzālē apmeklētāji var iepazīties ar VEF Kultūras pils Fotokluba RĪGA dalībnieka Ivara Salmaņa darbiem. Mākslinieka personālizstādē "Pastkarte no mājām" izteiksmīgās krāsu fotogrāfijās atspoguļota Latvijas daba, jūra un mazās pilsētiņas.