Vienojas par Rīgas Uzņēmēju dienu organizēšanu

30. Oktobris, 2019

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rīgas reģionālā padome ar Rīgas mēru vienojās par Uzņēmēju dienu Rīgā rīkošanu galvaspilsētas svētku ietvaros.


Pašreiz LTRK rīko ikgadējas reģionālās uzņēmēju dienas gan Kurzemē, gan Latgalē, gan Zemgalē, gan Vidzemē. Rīgas mērs apstiprināja, ka iecere par Rīgas Uzņēmēju dienu ir atbalstāma un to varētu rīkot pilsētas svētku ietvaros Mežaparkā.

"Esam ļoti priecīgi, ka LTRK iniciatīva ir sadzirdēta un ceram, ka varēsim visi tikties pirmajās Rīgas Uzņēmēju dienās augusta vidū. Šie ir svētki kā iedzīvotājiem, tā uzņēmējiem, rādot savas preces un pakalpojumus, kā arī noteikti nepieciešams kopā biznesa forumā diskutēt par Rīgas attīstības plāniem un perspektīvām," pauda LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

LTRK Rīgas reģionālās padomes locekļi vienojās ar Rīgas mēru turpmāk tikties regulāri, pieaicinot uz diskusijām atbilstošo Rīgas domes departamentu vai iestāžu vadītājus, lai meklētu risinājumus biznesa vides uzlabošanai.