Zinātnes centra „Tehnoannas pagrabi” objekts izstādīts arī Norvēģijā

27. Februāris, 2019

Zinātnes centra „Tehnoannas pagrabi” pārstāvji ar savu eksponātu „No siena zārda līdz Mēnesim” piedalās matemātikas ekspozīcijas atklāšanā Norvēģijā. Sadarbība ar zinātnes centru Vitenfabrikken un tās rezultāts apliecina Tehniskās zinātnes centra “Tehnoannas pagrabi” ekspozīciju veidotāju augsto profesionālismu un spēju darboties starptautiskā līmenī.


Eksponāta autori - Alvis Balodis un Reinis Balodis. Darbi pie projekta izveides turpinājās gadu, savukārt norvēģu kolēģi, pēc kuru aicinājuma tapa šīs projekts, īpaši akcentēja izgatavota eksponāta kvalitāti un īpašo rokrakstu.

Foto: publicitātes

Jaunais objekts ir sarežģīts mākslas, tehnoloģiju un augstas klases amatniecības apvienojums, kas apmeklētājus interaktīvā veidā turpmāk ik dienu iepazīstinās ar kaleidoskopu daudzveidīgo pasauli, atklās dizaina ideju rašanās procesu, matemātikas kopsakarības ar dabu, un radīs ilūziju, ka atrodies kosmosa kuģī uz Mēness, vai kā putns laidies lejup no kādas Stavangeres klints, vai peldi okeānā zivju bara vidū, vai… iztēlei nav robežu.